У неділю, 10 вересня 2023 року, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Божественну літургію та молебень у Володимирському кафедральному патріаршому соборі Києва у День пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських. Під час богослужіння відзначилась спільна молитва за Україну та її мирне майбутнє.

Спільна молитва за Україну та мир: подія у Володимирському соборі

10 вересня 2023 року, у неділю 14-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських в Дальніх печерах, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва.

Напередодні ввечері, 9 вересня, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Його Святості співслужило духовество храму.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народу справедливий мир і перемогу.

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання виголосив клірик собору протоієрей Михаїл Трускавецький.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.