30 липня 2023 року, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив богослужіння у Володимирському кафедральному соборі Києва, присвячене дню пам’яті святих отців 6-ти Вселенських соборів. Під час служби молилися за мир та перемогу України, а також виголосили молитву до Пресвятої Богородиці за визволення країни від нашестя чужинців.

Божественна літургія та молебень до Пресвятої Богородиці у Володимирському соборі

30 липня 2023 року, у неділю 8-му після П’ятидесятниці та день пам’яті святих отців 6-ти Вселенських соборів, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства храму.

Напередодні ввечері, 29 липня, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання виголосив клірик храму протоієрей Іоан Київський.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

Того ж дня після вечірнього богослужіння у Володимирському соборі Святійший Патріарх Філарет читатиме акафіст Покрові Божої Матері.