20 вересня 2022 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв у своїй резиденції родину Бевзюків.

З початком широкомасштабної війни батько Іван Бевзюк і два сини Олексій і Андрій пішли добровольцями захищати Україну від рашистських окупантів. Вони стали військовослужбовцями 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. У липні цього року один із синів Андрій Бевзюк загинув у бою з російськими окупантами на Донеччині (під Бахмутом), боронячи незалежність та цілісність України.

Під час зустрічі Патріарх Філарет за заслуги з відродження духовності, проявлену мужність і героїзм у захисті України та підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату нагородив Андрія Бевзюка Орденом святого Архистратига Михаїла (посмертно). Орден отримали дружина героя та дві маленьких доньки. Також Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату вручив медалі «За жертовність і любов до України» Івану та Олексію Бевзюкам. Обидва продовжують боронити нашу державу на фронті.

«Ваша родина, то приклад героїзму та нездоланності українського народу, який ніколи не змириться з російською окупацією та боронитиме свою землю навіть ціною свого життя. Ми бачимо, що Україна вже перемагає безбожну росію. Саме завдяки жертовності таких, як ви, ми відновимо цілісність нашої країни та збережемо свободу і незалежність. Воїн Андрій поклав своє життя за нас усіх, бо знав, що немає більшої любові, ніж віддати життя за друзів своїх і цим він заслужив вічне та блаженне життя. Ви бороните нашу рідну Україну, бо в серці маєте християнську любов», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

Також Патріарх благословив гостей та на згадку про зустріч подарував видання Київської Патріархії.

Джерело: Пресслужба Київської Патріархії