Це короткий опис подій пов’язаних з візитом Патріарха до різних храмів та місць, де він звершував Божественну Літургію, покладав квіти та молився за мир, правду та повагу до людської особи у світі. Він також звертався до паломників та давав батьківські поради нововисвяченому Осіол. Старійшині в І. Духовній школі.

Участь Патріарха у святкуванні Богоявлення та зустрічі з паломниками: опис дійства та візитів, які здійснив Патріарх

А.Т. Панагіотіс сьогодні, у суботу Богоявлення Господнього, 22 квітня 2023 року, очолив Божественну літургію, в якій вшанували пам’ять священномученика Патріарха Константинопольського Григорія V, оскільки цьогорічне свято збіглося з періодом Страсної і Світлої седмиці. Паносол відслужив Божественну Літургію. Архімандрит п. Григоріос, головний секретар Священного і Священного Синоду, з Паносіол. Дяк п. Боспоріо, підсекретар.

Одразу після цього Його Святість вирушив до Зачинених воріт Вселенського Патріархату, місця повішення Патріарха, у супроводі кліриків Патріаршого Подвір’я, де запалив свічку, поклав весняні квіти та помолився за Церкву і Націю, але також і за панування миру, справедливості, правди та поваги до людської особи у світі, призиваючи благодать і посольства цього Святого Попередника.

У другій половині дня того ж дня Патріарх був присутній на молитві з М. Гесперіносом на свято Святого Великомученика Георгія Трофеоносця, настоятеля і покровителя Пансептської Патріаршої Церкви, яке проходило під патронатом преп. Митрополит Іконійський п. Феоліпт. Після звільнення А.Ф. Панайотіс прийняв групу паломників з парафії Успіння Пресвятої Богородиці Геліополя Афін під проводом Паносіола. Архімандрит пан Спірідонос Катрамаду, Перший Глава Церкви. Раніше паломники відвідали Каппадокію, і Патріарх звернувся до них з теплими батьківськими словами привітання.

Учора, у п’ятницю Богоявлення, свята Живоносного Джерела, Його Святість взяв участь у Божественній Літургії в католицькому храмі І. монастиря Святої Тріадо Халкиди, під час якої ігумен його Феофіл. Єпископ Арабісоса пан Кассіанос звершив хіротонію на старосту брата диякона монастиря пана Мелетія Стефанатоса.

Відтак, в урочистій залі І. Духовної школи, після промови нововисвяченого Осіол. Старійшина, Його Святість дав йому батьківську пораду щодо його нової місії в Церкві.