Саранчуківська територіальна громада виражає скорботу з приводу смерті військовослужбовця Збройних сил України, Калинія Петра Михайловича, жителя села Шумляни, який пішов з життя 15 вересня 2023 року.

Геройська доля воїна: Село Шумляни готується вшанувати свого співвітчизника

Сьогодні, 19 вересня, серед нас стало менше одного справжнього героя. Калиній Петро Михайлович, 47-річний військовослужбовець Збройних сил України та мешканець села Шумляни, покинув цей світ у неділю, 15 вересня 2023 року. Ця вістка прийшла як удар у серце для всієї Саранчуківської територіальної громади.

Калиній Петро був справжнім патріотом, який віддавав свою службу на благо України. Він несвідомо вибрав важкий і небезпечний шлях захисника своєї Батьківщини. Його героїзм та самовідданість завжди були прикладом для інших.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Саранчуківська громада висловлює глибоке співчуття родині та близьким покійного. Слова надходяться важко в цей скорботний час, але душа цього села об’єднана в спільній скорботі. Ми віримо, що душа Калинія Петра знайде вічний спокій, а Господь прийме його туди, де праведні спочивають.

Захисник нашої країни отримає гідне прощання. Похорон відбудеться завтра, 19 вересня, о 11:00 годині в селі Шумляни. Цей день стане для нашої громади часом вшанування та пам’яті про героя, який завжди залишиться в наших серцях.