На річницю втрати колишнього Міністра внутрішніх справ та його команди, Блаженніший Митрополит Епіфаній очолив панахиду в храмі Малої (Теплої) Софії. Зараз наш обов’язок – не лише пам’ятати героїв, але й втілювати їхні ідеали для блага України.

Звернення до вічності: Панахіда за загиблими у службі за державність

З приводу річниці з дня смерті колишнього Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та супроводжуючих його осіб, які загинули в Броварах при виконанні службових обов’язків, Блаженнійший Митрополит Епіфаній 18 січня 2024 року звершив панахиду в храмі Малої (Теплої) Софії.

На відправі молилися Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, інші посадовці, рідні та близькі загиблих.

Наприкінці панахиди Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви звернувся до присутніх із першосвятительським словом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Денис Монастирський зі своєю командою зробили дуже багато, щоби зберегти українську державність. І наш із вами священний обов’язок пам’ятати їх і молитися, тому що наша молитва є виявом любові до них. Через молитву ми засвідчуємо, що душею вони безсмертні, вони існують та потребують повсякденного звернення до Бога.

Ми згадуємо їх як новітніх героїв, бо вони віддали своє життя, хоча й так трагічно, заради України. Вони мріяли про завершення цієї війни нашою перемогою, вони мріяли жити у своїй єдиній, сильній, незалежній, демократичній Україні. І наш обов’язок – втілити в життя ті ідеали, до яких вони прагнули задля блага нашого українського народу. Тож нехай Господь простить їхні гріхи і упокоїть їхні душі в Царстві Небесному», – сказав Його Блаженство.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)