о. Володимир Герасимчук поблагословив відправлення допомоги воїнам АТО
30 березня в м. Тернополі відбулося відправлення допомоги для потреб військовослужбовців тернопільської 44 окремої артилерійської бригади. Організаторами збору допомоги були депутати-аграрії з фракції «Блок Петра Порошенка» Тернопільської обласної ради. Для бійців передали продукти харчування, побутові речі та медикаменти. З благословення Високопреосвященнійшого Мстислава Архиєпископа Тернопільського і Подільського митр. прот. Володимир Герасимчук поблагословив відправку вантажу та окропив святою водою. Відправлений вантаж нашим воїнам особисто вручать Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук та Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, які поїхали на Донбас.
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа