Стало відомо, що автомобіль БМВ реєстраційний номер ВС5057КР який вигорів в ніч 25 листопада 2020 року – був умисно підпалений.

Криміналісти під час проведення першочергових слідчих дій відібрали зразки речовин за допомогою якої, ймовірно, був підпалений автомобіль священнослужителя Тернопільсько-Бучацької Єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ) протоієрея Василя Божаківського.

Хімічні зразки, які були відібрані за місцем вчинення злочину відправлені на експертизу, автомобіль священнослужителя перебуває на відповідальному зберіганні як речовий доказ на майданчику недоступному для сторонніх осіб.

Найближчим часом експертами буде встановлено, за допомогою якої речовини було здійснено підпал транспортного засобу марки БМВ сірого кольору, далі слідство буде встановлювати походження речовини. Зусилля поліції спрямовані на встановлення камер відеонагляду в секторі найближчому до буд.53 по вул.Чернівецькій та опитування сусідів.

Відомо, що встановлено очевидців які розповіли, що перед займанням автомобіля чули ” хлопок”. Допоки прибули пожежники передня частина авта вигоріла вщент.

Поліція здійснює заходи для встановлення та затримання особи, причетної до вчинення вказаного правопорушення.

Відомості внесено до Єдиного реєстру за ч.2 ст.194 Кримінального Кодексу України ( подія кваліфікована як умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу). Санкцією цієї статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від трьох до десяти років.

Пресслужба Тернопільської єпарії ПЦУ