Ковельська поліція розпочала досудове розслідування нападу на священика Православної Церкви України (ПЦУ) у селі Волошки на Волині. Інцидент трапився перед входом у храм.

Конфлікт через віросповідання: деталі інциденту

Ковельське районне управління поліції розпочало досудове розслідування щодо нападу на священика Православної Церкви України (ПЦУ) у селі Волошки Колодяжненської громади на Волині. Як повідомляє Ковель media, злочин трапився перед самим входом у храм.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За інформацією поліції, кримінальне провадження розпочато за ч. 1 ст. 125 КК України, яка передбачає відповідальність за умисне легке тілесне ушкодження. У результаті нападу священик ПЦУ отримав тілесні ушкодження у вигляді забою та садна лівої скроневої ділянки.

Свідчення від постраждалих і свідків, а також результати судмедекспертизи вже взято в розгляд. Зараз правоохоронні органи з’ясовують всі обставини події та встановлюють особу винуватця нападу.

Варто зазначити, що конфлікт виник між священиком ПЦУ та представником московського патріархату. Напередодні події церковна громада села Волошки прийняла рішення про перехід до ПЦУ, але священик московського патріархату не підтримав цю ініціативу. Відомо, що він намагався заважати виходу громади з патріархату та не допускав її до церкви.

Цей інцидент є серйозним порушенням громадського порядку і свободи віросповідання. Правоохоронні органи зобов’язані забезпечити безпеку всіх громадян та розслідувати цей випадок до кінця, щоб винуватці були притягнуті до відповідальності перед законом.

ДЖЕРЕЛО