Українська автокефальна православна громада Святих Жон-Мироносиць села Почапинці Тернопільського району зареєстрована у складі Святої Церкви України/Православної церкви України. У неділю 30 квітня громада проведе урочисту Божественну літургію як ставропігійна парафія Київської Митрополії, що відтепер офіційно перебуває у складі УПЦ/ПЦУ.

Перша ставропігійна громада Київської Митрополії УПЦ/ПЦУ на Тернопільщині: нова парафія та молитовний захід

18 квітня 2023 року українська автокефальна православна громада Святих Жон-Мироносиць села Почапинці Тернопільського району була офіційно зареєстрована у складі Святої Церкви України/Православної церкви України згідно з рішенням Тернопільської обласної адміністрації. Статут у новій редакції та витяг отримав настоятель ставропігійної громади, протоієрей Роман Будзинський, який повідомив про цю радісну новину громаду.

Перехід громади до Православної церкви України відбувся перед Престольним празником Святих Жінок-Мироносиць. У неділю 30 квітня громада проведе урочисту Божественну літургію, на якій вперше піднесе молитву як ставропігійна парафія Київської Митрополії, що офіційно належить до родини УПЦ/ПЦУ.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до спільної молитви та взяти участь у цьому важливому релігійному заході. Програма заходу включає панахиду, молебень та урочисту Божественну літургію. Захід розпочнеться о 11:00 за адресою: вул. Молодіжна 16, с. Почапинці, Тернопільського р-ну, Тернопільської області.

Користуючись нагодою, хочемо запросити всіх бажаючих молитовно долучитись до торжества та поклонитись цього дня до ікони Святої Марії. Будьте з нами!

Пресслужба парафії Свв. Жон-Мироносиць