Епіфаній висловив підтримку релігійній свободі на міжнародній конференції у Празі, попереджаючи про небезпеку російської агресії.

Митрополит Епіфаній став голосом за релігійну свободу на міжнародній арені

Під час міжнародної міністерської конференції з питань свободи релігії та переконань, яка відбулася у Празі, на запрошення Посла Сполучених Штатів Америки у Чеській Республіці пана Біджана Сабета Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у прийнятті для глав делегацій – учасників конференції. Предстоятеля ПЦУ супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних звʼязків митрополит Білоцерківський Євстратій.

Перед учасниками прийняття – дипломатами, релігійними та громадськими діячами, науковцями – виступили Посол США Біджан Сабет, заступник Державного секретаря США з питань громадської безпеки, демократії та прав людини Узра Зейя та спеціальний представник Державного департаменту США з питань релігійної свободи Рашад Хуссейн.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У своїх виступах вони підкреслили важливість захисту релігійної свободи перед загрозою з боку тоталітарних режимів та терористичних організацій. Зокрема було підкреслено загрозу для релігійної та культурної самобутності України, яку несе російська військова агресія.

Після офіційних виступів спілкування продовжилося у неформальній атмосфері.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (П