На весільний рушничок у Чорткові стали воїн ЗСУ та волонтерка. Іван Сенчук який, направду, пройшов увесь київський Майдан, а відтак, рвався на фронт, але… В часі сутички з «беркутівцями» отримав важкі побої – контузія, втрата зору на одному оці. Лікувався, та все ж не втрачав надії (попри стан свого здоров’я) піти воювати.

Та загалом наша розповідь не про одного Івана, а про те, що в роки лихоліття для України він зустрів свою другу половинку, як каже, свою долю – Ольгу.

Нещодавно Іван та Ольга (опісля тривалого часу спілкування) побралися.

Іван Сенчук боровся за волю України ще з перших днів Революції Гідності: пройшов київський Майдан, хотів піти на передову. Однак у сутичці з «беркутівцями» отримав важкі побої – контузія, втрата зору на одному оці. Чоловік лікувався, та не втрачав надії стати воїном – захищати рідну країну на фронті. Зі своїм майбутнім коханням Іван познайомився у мережах 14 січня 2022 року. Сам він – родом з Полівців, що на Чортківщині.

Ольга – жителька Чернігівщини, одного із населених пунктів, що межують з білоруссю та росією. Жінка займається підприємницькою діяльністю, піклується про літніх людей свого селища, будучи соціальним працівником. З моменту знайомства пара почала спілкуватися повідомленнями та дзвінками, а за деякий час чоловік і жінка домовилися про зустріч. І гадки не мали, чим обернеться день зустрічі… Тоді й гадки не мали, що війна обернеться повномасштабним вторгненням ворога в Україну.

24 лютого Іван вже був у Києві, прямуючи до майбутньої своєї долі. Проте… Це ж було 24 лютого! Тож до Чорткова не став повертатися, як розповів, а відразу ж у Фастівський військкомат (Київська область), і – на фронт, поблизу Бахмута”, –  розповідає “Чортків City”.

Зв’язок одне з одним кохані втратили… Та з часом якимось дивом таки знайшли одне одного. Ольга відправляла волонтерську допомогу в підрозділ, у складі якого воював Іван (солдат, механік-водій відділення артилерійської розвідки в/ч А 0409). Наприкінці червня Іван отримав важку контузію, лікувався, в результаті – комісований. Побрались у важкий для країни час Пара знову спілкувалась. Спершу на відстані, потім – зустрілися.

З першого погляду, з перших слів зустрічі вони зрозуміли, що створені одне для одного та хочуть поєднати власні життя назавжди. Церковний шлюб закохані брали у церкві Святої Покрови у м. Чортків. Вінчав пару митрофорний протоієрей о. Михаїл Левкович.

“У важкий для країни час ви скріплюєте свій життєвий союз шлюбними обручками. Проте саме це поєднання засвідчує, що міцніє ваша віра в мирне, щасливе майбутнє України. Тож будьте надійним оберегом одне для одного. Як кажуть, у кохання немає віку. Ви вже не юні, та серця ваші повняться мелодією квітучої любові. Тож многих і благих літ вам, молодята, у міцному союзі подружнього життя”, – сказав отець, вінчаючи наречених.