Воїн із селища Залізці загинув у листопаді 2024 року під час бойових дій на Курщині — після ідентифікації тіла підтверджено його повернення до рідної громади

Гірка й трагічна звістка надійшла до Залозецької громади: «На щиті» повертається захисник України Олег Макар, який загинув на російській курщині.

Так довго чекала звістки про сина мама. Так довго молилась та сподівалась на диво. На жаль, Олег Макар із селища Залізці загинув ще у листопаді 2024-го. І лише тепер повертається додому «на щиті».

На підставі ідентифікації тіл підтверджено загибель воїна-земляка Макара Олега Ігоровича, 14.05.1982 року народження, жителя селища Залізці. Він загинув 09 листопада 2024 року під час ведення бойових дій біля н.п. Ольгівка Курської області.

«Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Вічна пам’ять і слава відважному Воїну, який поклав на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Олега Макара стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував. Герої не вмирають… Вони покидають поле бою на землі і ангелами світла оберігають рідну Батьківщину та свій народ з небес…

Молитва за всякого померлого

Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Олега як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.