5 жовтня 2023 року митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик здійснив зустріч з головою Білобожницької громади Чортківського району, Віктором Михайловичем Шепетою. Зустріч відбулася в резиденції митрополита Нестора та була присвячена обговоренню співпраці і планів на майбутнє, спрямованих на розвиток духовного життя у регіоні. Відзначенням цієї зустрічі стало вручення Віктору Михайловичу Шепеті медалі ‘За жертовність і любов до України’ як визнання його вагомого внеску у розвиток церковних ініціатив та духовного життя.

Активна співпраця автокефальної Української Православної Церкви з громадами та вірянами продовжує підтримувати духовне життя та спільні ініціативи

Автокефальна Українська Православна Церква продовжує активно співпрацювати з громадами та вірянами, підтримуючи духовне життя та спільні ініціативи.

У цьому контексті 5 жовтня 2023 року Божого митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик керуючий Тернопільською єпархією здійснив зустріч з головою Білобожницької громади в Чортківському районі – Віктором Михайловичем Шепетою.

Зустріч відбулася в резиденції митрополита Нестора, у дусі співпраці та обговорення питань, які стосуються розвитку і спільної діяльності єпархії та Білобожницької громади. Під час цієї зустрічі обговорювалося багато важливих аспектів співпраці, включаючи плани на майбутнє, спільні ініціативи та проекти, спрямовані на зміцнення духовного життя у регіоні.

Завершальним та урочистим актом зустрічі стало вручення церковної нагороди – Віктору Михайловичу Шепеті, а саме медалі “За жертовність і любов до України”. Ця нагорода свідчить про визнання та вдячність за його вагомий внесок у розвиток духовного життя та активну підтримку церковних ініціатив.

Такі зустрічі стають свідченням плідної співпраці між Церквою та місцевими громадами, сприяють зміцненню духовних зв’язків та розвитку релігійної культури в Україні.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Біографічна довідка:
Шепета Віктор Михайлович –
голова Білобожницької сільської ради

Народився 25 лютого 1984 року в м.Чортків Тернопільської області.Навчався в Інституті менеджменту та економіки “Галицька Академія” у місті Івано -Франківськ. В 2007 році закінчив Івано – Франківський національно – технічний університет нафти та газу і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Менеджмент організацій”.

Трудова діяльність: З липня 2006 року по червень 2007 року помічник – консультант народного депутата України V скликання Сивульського М.І. З листопада 2007 року по травень 2008 року помічник консультатнт народного депутата України VІ скликання Сивульського М.І.

З червня 2008 року по грудень 2012 року помічник – консультант народного депутата України VІ скликання Сочки О.О. З грудня 2013 року по травень 2014 року голова Чортківської районної організації ВО “Батьківщина”.

З травня по вересень 2014 року голова Чортківської районної державної адміністрації. З 01 грудня 2015 року по 24 листопада 2020 року голова Чортківської районної ради VII скликання. Одружений.

Дружина Шепета (Кабан) Наталія Орестівна, 16.07.1984 р.н. Начальник відділу містобудування , архітектури та житлово-комунального господарства Чортківської районної державної адміністрації.

Разом з дружиною виховує синів Мар‘яна та Валентина
Проживає в місті Чорткові.