8 лютого 2023 року у селі Білий Потік на Тернопільщині провели в останню путь українського захисника, голову Молодіжного Націоналістичного конгресу та члена Національної скаутської організації України “Пласт” Василя Капустинського.

З благословення єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла заупокійне богослужіння за полеглим воїном у храмі Покрови Пресвятої Богородиці звершив митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Тернопільської і Тернопільсько-Теребовлянської єпархій ПЦУ, а також священники РКЦ та УГКЦ.

Попрощатись із Героєм прийшло багато рідних, односельчан, побратимів, а також пластунів, які на могилі свого товариша заспівали молитву та патріотичну пісню в пам’ять про полеглого.

25-оічний Василь Капустинський, громадський діяч, голова Тернопільського осередку МНК у 2021 році, організатор вишкільного табору “Лисоня”, один з організаторів теренової гри “Гурби-Антонівці” та багатьох інших заходів, загинув 2 лютого у Кремінній Сєвєродонецького району Луганської області. 

“Друг Яків був ідейним МНКівцем, з якого багато хто брав приклад. Він щиро вірив у велике майбутнє Української Держави. Він працював задля цього майбутнього та збереження України. Він навчав цього інших”, – так написали про загиблого захисника його колеги з МНК.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ