У понеділок, 5 червня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив Божественну літургію в каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени. Під час церемонії митрополит Нестор та клірики молилися за Україну, сподіваючись на спокій душ і звільнення країни від нашестя чужинців. У своєму проповіді митрополит закликав до єдності, молитви і віри, висловивши впевненість у перемозі миру та справедливості. Ця літургія стала символом сподівання на мирне майбутнє України та вірою в могутність українського народу.

Митрополит Нестор проводить Божественну літургію, молитовно звертаючись до Бога за мир і єдність в Україні

У понеділок, 5 червня 2023 року, в день Святого Духа, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив урочисту Божественну літургію у каплиці кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени.

Під високим рукоположенням Його Високопреосвященства служили клірики собору: протоієрей Володимир Зубілевич, протоієрей Володимир Савчин і протоієрей Олег Гах, які разом з митрополитом Нестором віддавали честь Богу та молилися за Україну.

Під час богослужіння пролунали молитовні прохання за воїнів, що безстрашно захищають Україну, за благословення для влади та за мир у серцях полеглих героїв та мирних жителів. Митрополит Нестор особливо звернувся до Бога, благаючи звільнити Україну від нашестя чужинців і принести мир на нашу землю.

По завершенні недільної літургії архіпастир звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом, закликаючи до єдності, молитви і віри. Він нагадав всім, що сила українського народу полягає в їхній внутрішній солідарності та духовному зростанні.

Ця Божественна літургія, звернена до Бога з просьбами за Україну та спокій душ, стала символом єднання і сподівання на мирне майбутнє нашої країни. Митрополит Нестор разом з кліриками і вірянами продовжує молитися та працювати на благо України, віруючи в справедливість та перемогу миру.