Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик здійснив архіпастирський візит до Збаразького благочиння, де звершив Божественну літургію з нагоди свята Різдва Пресвятої Владичиці.

Архіпастирський візит та святкова літургія у честь Різдва Пресвятої Владичиці

8 вересня 2023 року, у день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом завітав до Збаразького благочиння.

Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Заруддя з нагоди престольного свята.

За Літургією митрополиту Нестору співслужили Збаразький благочинний прот. Іван Лесик, настоятель храму прот. Іван Ожибко, запрошене духовенство.

За богослужінням митрополит Нестор підніс особливу молитву за визволення України від нашестя чужинців.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

По завершенні Літургії Архієрей виголосив проповідь, привітав парафіян з храмовим святом і нагородив благословенними грамотами прот. Івана Ожибка з нагоди 10-ї річниці хіротонії, а прот. Бориса Леськів з нагоди 45-літнього ювілею.

Учасники богослужіння звершили хресний хід навколо храму. Митрополит Нестор благословив присутніх та окропив їх святою водою.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ