Митрополит Нестор, керуючий Тернопільською єпархією УПЦ (ПЦУ), очолив недільне богослужіння, під час якого була піднесена молитва за Перемогу України. Він також привітав вірян з Воскресним днем та нагадав про важливість духовного зростання. В кафедральному соборі було звершено ранню і пізню Божественні літургії, які підкреслили особливість цього дня та віру в духовну силу спільної молитви.

Шоста неділя після Пасхи в Тернополі вшанована молитвою та проповіддю митрополита Нестора

Митрополит Нестор, який є керуючим Тернопільської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ), провів недільне богослужіння 21 травня 2023 року. Це була шоста неділя після Пасхи, відома як “Неділя про сліпого”. Також цей день церква вшановує пам’ять апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Під проводом митрополита Нестора Писика та разом зі священниками, була звершена пізня Божественна літургія. Ця святкова служба особливо важлива, оскільки під час неї була піднесена молитва за Перемогу України. Світла молитва та спільна молитва вірян стала символом підтримки та покрову для країни.

Після завершення богослужіння, митрополит Нестор звернувся до присутніх з проповіддю та привітав їх з Воскресним днем. Його промова, наповнена духовною мудрістю та надією, стала великою наукою для вірян. Привітання митрополита Нестора стало втіхою та нагадуванням про значення Воскресіння Христового для кожного православного християнина.

Цього дня в кафедральному соборі також було звершено ранню Божественну літургію архієрейським чином. Така подвійна літургія підкреслила особливість цього дня та важливість богослужіння для духовного розвитку вірян.

Пресслужба Тернопільської єпархії УПЦ (ПЦУ) інформує про цю подію та передає щирі вітання митрополита Нестора Писика та духовенства усім вірянам нашої Святої Церкви. Вкотре ми підкреслюємо важливість єднання в храмі та спільної молитви, які зміцнюють віру та надію кожного вірянина.