Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів зустріч з начальником Луганської обласної військової адміністрації Артемом Лисогором та іншими високопосадовцями регіону. Обговорювалися питання, пов’язані з російською агресією на Луганщині, соціально-економічна ситуація та необхідність допомоги від міжнародного співтовариства.

Предстоятель ПЦУ висловив підтримку у звільненні та відновленні регіону після окупації

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 8 травня 2024 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з начальником Луганської обласної військової адміністрації Артемом Лисогором.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У зустрічі також взяли участь архієпископ Луганський і Старобільський Лаврентій та заступниця голови Луганської ОВА Катерина Безгинська.

Під час спілкування йшлося про протистояння повномасштабному російському нападу на Луганщині, соціально-економічну ситуацію в регіоні та залучення допомоги нашій державі з боку світового співтовариства.

Окремо було звернено увагу на систематичне й кричуще порушення основних прав і свобод людини на тимчасово окупованих територіях, зокрема й свободи віросповідання.

На завершення зустрічі Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви привітав керівництво Луганщини зі Світлим Христовим Воскресінням та побажав їм наснаги й Божої допомоги у звільненні луганського краю від загарбників і його майбутньому відновленні.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України