Митрополит Львівський Православної Церкви України Макарій (Малетич) відвідав Манявський монастир та очолив Божественну Літургію у день храмового свята.

27 вересня 2022 року, коли весь православний люд вшановував свято Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього,  Великоскитський Хрестовоздвиженський Манявський чоловічий монастир відзначав своє престольне свято.

У переддень свята Всенічне бдіння в Соборі обителі очолив митрополит Львівський Макарій у співслужінні архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, архієпископа Дрогобицького і Самбірського Якова, ігумена Іоасафа та духовенства обителі. На утрені духовенство на чолі з архіпастирями урочисто винесло Хрест Господній на середину храму, де звершили чин Воздвиження.

Цього дня велика кількість прихожан прийняли Святі Тіло і Кров Господню.

По завершенні богослужіння відбувся велелюдний Хресний хід навколо Хрестовоздвиженського Собору з окропленням освяченою водою, після якого митрополит Іоасаф привітав монастирську братію і всіх прихожан із престольним святом та подякував усім, хто сьогодні відвідав Манявську обитель і розділив радість свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ