Громада тернополян радіє, адже цього дня освячення дзвонів кафедрального собору святих Костянтина та Єлени звершив Предстоятель Православної Церкви України. Цією подією Блаженнійший Митрополит Епіфаній розпочав першосвятительський візит у Тернополі.

Вся родина нашої Церкви разом з краянами поділяє їхню радість. Адже ці освячені дзвони скликатимуть численних вірян на богослужіння, а також закликатимуть їх із благоговінням підносити свої молитви Господу. Недаремно в Чині благословення дзвонів сказано: “Нехай усі, хто чує звуки їх, чи вдень, чи вночі, почнуть славити ім’я Святе Твоє”.

“Кожного разу, прибуваючи до Тернополя, ми бачимо, як храм святих Костянтина та Єлени будується і зростає. Вірю, що й наступні роки ми також будемо радіти з того, що ці дзвони, які сьогодні освятили, будуть підняті. Відтак вони надихатимуть і відганятимуть всяке зло від нашого життя”, – сказав Предстоятель Православної Церкви України у першосвятительському слові.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив вдячність архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору, а також усім тим добродіям, які долучаються до розбудови храму, який є осердям Тернопільської єпархії.

“І якщо кожна єпархія буде розбудовуватися, то й наша помісна Українська Православна Церква також зміцнюватиметься, утверджуватиметься й буде надійною духовною основою нашої держави”, – зазначив Предстоятель.

Тож радіймо разом за вірних тернопільської єпархії! Нехай Всемилостивий Господь через голос освячених дзвонів віджене відчай і страх від сердець тих, які слухають їх звучання, дарує усім радість, тепло й надію, силу жити на славу Божу.

Джерело: Пресслужба ПЦУ