5 березня 2023 року після Божественної літургії, яку очолили Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор ІІ разом з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, відбулася урочиста церемонія офіційного прийому в Патріаршій резиденції. Під час церемонії Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II вручив нагороди Предстоятелю та ієрархам Православної Церкви України, а також подарував на молитовну пам’ять подарунки членам делегації.

Папа і Патріарх Олександрійський Феодор II нагородив представників автокефальної Православної Церкви України під час офіційного прийому в Патріаршій резиденції у м. Олександрія

5 березня 2023 р. після Божественної літургії, яку в патріаршому храмі Благовіщення м. Олександрія спільно очолили Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор ІІ та Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, у Патріаршій резиденції відбулося офіційне прийняття.

Під час нього Предстоятель Олександрійської Церкви ще раз привітав Блаженнійшого владику Епіфанія та делегацію Православної Церкви України з візитом. Відзначаючи особисті заслуги Предстоятеля Православної Церкви України Папа і Патріарх Феодор вручив йому Великий Хрест Ордена святого апостола і євангелиста Марка – найвищу нагороду Патріархату.

Також нагородами були відзначені ієрархи ПЦУ. Митрополиті Вінницький і Барський Симеон та митрополит Білоцерківський Євстратій були нагороджені Золотим Хрестом давнього патріаршого Ордена преподобного Сави Освяченого. Членам делегації Патріарх вручив пам’ятні подарунки.

Від імені Олександрійського Патріархату з нагоди візиту української делегації та свята Торжества Православ’я було дано офіційний обід.