Запрошений митрополитом Тернопільським і Кременецьким Нестором та єпископом Тернопільським і Теребовлянським Павлом, митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідає Тернопіль на тривалість трьох днів. Під час візиту, Блаженніший Епіфаній очолить релігійні служби, відвідає навчальні заклади та освятить соціальні установи, зокрема офіс Елеос та навчально-реабілітаційний центр для дітей із ДЦП. В програмі також передбачено закладення наріжного каменя під будівництво храму святого архангела Михаїла.

Предстоятель Православної Церкви України проведе триденний візит до Тернополя, відвідаючи храми та соціальні установи

Запрошений митрополитом Тернопільським і Кременецьким Нестором та єпископом Тернопільським і Теребовлянським Павлом, митрополит Київський і всієї України Епіфаній здійснить триденний візит до мальовничого міста Тернополя. Цей візит має особливе значення для вірян та жителів регіону, оскільки предстоятель Православної Церкви України привітає і прославить духовність та добрі справи, здійснювані на цій землі.

Програма візиту охоплює різноманітні заходи, які відобразять велику роль митрополита Епіфанія в житті вірян та громадян. Починаючи з 30 травня, Блаженніший Епіфаній очолить ряд богослужінь, відвідає навчальні заклади та освятить соціальні установи.

У програмі візиту передбачено закладення наріжного каменя під будівництво храму святого архангела Михаїла, що розташований в с. Чистилів Тернопільського району. Це момент великого духовного значення для громади, оскільки будівництво нового храму буде символом єднання та розквіту духовного життя.

Окрім того, Блаженніший Епіфаній відвідає храм святого апостола Андрія Первозванного у самому серці Тернополя, де звершить прохальний молебень за мир в Україні, українських захисників та визволення від нашестя чужинців. Це буде нагадуванням про важливість молитви та духовності в житті кожного вірянина.

План візиту також включає зустріч предстоятеля в храмі Вознесіння Господнього, де відбудеться освячення храму та Божественна літургія. У кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени Блаженніший Епіфаній звершить Божественну літургію, що стане особливо урочистою подією для міста.

Окрім релігійних заходів, митрополит Епіфаній також відвідає соціальні установи Тернополя. Він освятить офіс Елеос, організації, яка допомагає малозабезпеченим та потребуючим громадянам, а також звершить панахиду в Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі для дітей з ДЦП. Це свідчить про важливість благодійності та допомоги тим, хто найбільше потребує підтримки.

Візит митрополита Епіфанія до Тернополя стане нагадуванням про значимість релігійного життя та духовності у сучасному суспільстві. Він об’єднає вірян та місцеву громаду у спільному молитовному зусиллі за благополуччя країни та всіх її жителів.

Розклад богослужінь за участю Блаженнійшого Епіфанія

30 травня

  • 17:00 – закладення наріжного каменя під будівництво храму святого архангела Михаїла в с. ЧистилівТернопільського району
  • 18:00 – молебень у храмі святого апостола Андрія Первозваного м. Тернопіль (вул. Бродівська, 54а)

31 травня

  • 8:45 – зустріч Предстоятеля в храмі Вознесіння Господнього м. Тернопіль (просп. Злуки, 21а)
  • 9:00 – освячення храму та Божественна літургія.

1 червня

  • 8:45 – зустріч предстоятеля в кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернопіль (вул. М. Тарнавського-Київська)
  • 9:00 – Божественна літургія.

Окрім того, 31 травня о 14:30 митрополит Епіфаній відвідає Тернопільський кооперативний фаховий коледж на вул. Руській, 17, освятить офіс Елеос і звершить панахиду.

Того ж дня о 16:00 предстоятель ПЦУ відвідає Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр для дітей з ДЦП (вул. Братів Бойчуків, 6).