У Міжнародний день благодійності варто пам’ятати, що діями милосердя, доброчинності та благодійності ми перемагаємо зло та створюємо кращий світ. Благодійність – це вираження нашої доброти та призначення, для якого ми покликані. Науковці підтверджують, що добрі вчинки мають позитивний вплив на наше здоров’я та щастя. Розповідаючи про це, ми нагадуємо, що дії доброти лікують не лише нас самих, а й інших, об’єднуючи та даруючи радість. Дякуємо усім, хто робить добро та подаровує своє серце іншим!

Як доброта і благодійність здатні змінювати світ і лікувати душі

Сьогодні, у Міжнародний день благодійності, хочу звернути увагу на дію тієї істини, що зло перемагається добром – коли творяться діла милосердя, благодіяння, доброчинності. Яскравим прикладом цього нині є те, що ми боремося і поступово перемагаємо російське зло та його наслідки великою мірою завдяки благодійності, допомозі, підтримці українського народу людьми доброї волі з усього світу.

Не намірами, а ділами твориться благодійність – власне, саме «дієвість на благо» і відображена у цьому слові. Всі ми, люди, діти Божі, покликані за Промислом нашого Творця вчиняти та примножувати добро. Для людей благодіяти – це природно, саме тому, коли ми робимо добрі діла, то відчуваємо задоволення, радість, втіху й мир у душі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Навіть науковці доводять, що добрі вчинки лікують людей, роблять їх щасливішими та здоровішими. Чудотворність справжнього добра ще й у тому, що воно благодіє не лише у вашій душі, а й у того, кому ви допомагаєте. Це ніби вогник світла, який передаєте від душі до душі й освітлюєте її, зігріваєте, відгукуючись на заповідь Божу про любов до ближніх.

Доброта, милосердя, благодійність дійсно лікують суспільство – об’єднуючи людей, даруючи їм почуття потрібності, близькості, вдячності, гідності, задоволення, щастя, а відтак – сили. Сили йти далі, боротися зі злом, перемагати. Дякую кожному, хто благодіє, – за добро, милосердя і відкритість серця!