Митрополит Епіфаній провів Всенічне бдіння у Київському Свято-Михайлівському соборі
13 липня 2024 року відбулося Всенічне бдіння, очолене Митрополитом Епіфанієм у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, у співслужінні архієпископа Агапіта, єпископів Никодима та Єфрема
Напередодні третьої неділі після Пʼятидесятниці, 13 липня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Всенічне бдіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.
Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Херсонський і Таврійський Никодим, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа