13 липня 2024 року відбулося Всенічне бдіння, очолене Митрополитом Епіфанієм у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, у співслужінні архієпископа Агапіта, єпископів Никодима та Єфрема

Напередодні третьої неділі після Пʼятидесятниці, 13 липня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Всенічне бдіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Херсонський і Таврійський Никодим, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України