Митрополит Епіфаній освятив та благословив оновлений Центр орфанних захворювань у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». У стані подвійної війни від російської агресії та тяжких рідкісних хвороб маленькі пацієнти, батьки та лікарі отримали не лише благословення, але й надію на подальшу підтримку.

Благословення та сила волі: Дитяча лікарня «Охматдит» отримує оновлений Центр від Митрополита Епіфанія

Сьогодні освятив і благословив оновлений Центр орфанних захворювань і генної терапії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Маленькі пацієнти та їхні батьки, лікарі дійсно нині перебувають у стані ніби подвійної війни, адже, потерпаючи від російської агресії, вони також щоденно виявляють неабияке терпіння і силу волі у боротьбі з тяжкими рідкісними хворобами.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Вони не можуть відкласти лікування чи терапію на потім, замінити свої особливі ліки альтернативними чи «перетерпіти» хворобу, бо такі, орфанні, захворювання не лише мають тяжкий і хронічний перебіг, але й потребують дороговартісного, безперервного та пожиттєвого лікування. І я радію, що ми маємо змогу в міру своїх можливостей допомагати їм та підтримувати таких особливих діток.

Вдячний лікарям, медперсоналу і всім небайдужим людям, благодійникам, які допомагають боротися за життя маленьких пацієнтів. Нехай Спаситель дарує вам сили, мудрість і натхнення у вашій непростій справі, адже Господь допомагає цим діткам, зокрема, й через ваші руки.

Нехай Боже благословення перебуває над усіма вами! А святі ікони, подарунки і обладнання для офтальмологічного відділення, яке ми передали сьогодні «Охматдиту» від нашої Церкви, нехай сприяють добрим справам, тілесному і духовному здоров’ю маленьких пацієнтів.

Автор: Митрополит Епіфаній