Митрополит Епіфаній, висловлюючи важливі думки щодо духовного розвитку, надає поради та рефлексії щодо того, як наблизитися до Божого милосердя та створити спільноту з Господом.

Віра, покора та надія на допомогу Бога за словами голови ПЦУ

Митрополит Епіфаній: “Господь спонукає нас не соромитися приходити до Нього, звертатися у потребах, просити про допомогу. Всі ми тією чи іншою мірою є нечистими, бо маємо гріхи, які оскверняють нас. Однак коли ми з вірою і надією на Боже милосердя шукаємо способу наблизитися до Господа, то Він не відкидає нас, але подає нам те, чого потребуємо.”

Життя, яким б воно не було, завжди супроводжується духовними перипетіями та внутрішніми питаннями. Митрополит Епіфаній, голова Помісної Православної Церкви України, розглядає важливу тему спільноти людини з Богом та шляху до Божого милосердя.

Він наголошує, що Господь не соромиться приймати нас, незважаючи на наші гріхи та недосконалості. Навпаки, Він закликає нас звертатися до Нього, просити допомоги та шукати спосіб наблизитися до Бога. Кожна людина, незалежно від свого минулого чи навіть грішності, має можливість знайти дорогу до Божого серця.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Митрополит Епіфаній нагадує, що всі ми є нечистими у певний момент життя через гріхи, які осквернюють нашу душу. Але саме в ці хвилини Божа благодать та милосердя можуть стати найбільш суттєвими. Шукаючи Бога з вірою та надією, ми можемо наблизитися до Нього та отримати духовну чистоту та благодать.

Митрополит Епіфаній підкреслює важливість віри та покори перед Господом. Шлях до Божого милосердя не завжди легкий, але він вартий подорожі. Коли ми прагнемо знайти Бога у наших життях, Він не відкидає нас, але відкриває своє серце та надає нам те, чого ми потребуємо для духовного зростання та гармонії.

У словах Митрополита Епіфанія лунає заклик до глибшого дослідження свого внутрішнього світу та встановлення особистого зв’язку з Богом. Шлях до Божого милосердя відкриває нам можливість віднайти справжню духовну глибину та мир у спільноті з Господом.