У неділю всіх святих, 19 червня 2022 року,  Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній з архіпастирським візитом відвідав Тернопіль. На завершення візиту Його Блаженство оглянув хід будівництва кафедрального собору на честь святих рівноапостольних Костянтина і Єлени. Про це повідомляє пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Предстоятель поспілкувався із будівничим собору Юрієм Івановичем Петриком, ключарем собору протоієреєм Володимиром Зубілевичем, економом єпархії протоієреєм Русланом Притулою.

Митрополита Епіфанія супроводжували митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон.

Нагадаємо, що перший камінь під будівництво головного храму Тернопільської єпархії 30 жовтня 2016 року заклав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. 

20 травня 2021 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній  звершив чин освячення дзвонів кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени.