Сьогодні в Харкові в храмі апостола Іоана Богослова відбувся молебень, на якому громада разом з митрополитом Сімферопольським і Кримським Климентом молилася за перемогу України у кривавій війні та повернення окупованих земель.

У Харкові відбувся молебень за захисників та незалежність України

Сьогодні у незламному Харкові, в храмі апостола любові, святого Іоана Богослова, ми зі щирою любов՚ю і вдячністю піднесли молитви за наших новітніх героїв – воїнів, що захищають українську незалежність і нас із вами. Цей храм зазнав пошкоджень від російських обстрілів, але він залишається міцною духовною фортецею для нашої громади, наших священнослужителів, капеланів, духовенства.

Ми звершили молебень, просячи у Господа якнайшвидшої перемоги України в цій кривавій війні, яку проти нас розв’язав жорстокий сусід. Боротьба триває, але віримо, що вона неодмінно завершиться нашою перемогою, бо ми на весь світ засвідчили, що незламні і будемо боротися до кінця за нашу свободу, за те, щоб мати свою єдину незалежну Українську державу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Дякую кожному за наближення нашої перемоги, бо кожен на своєму місці робить певну роботу. І можливо, окремо здається, що ми кожен окремо робимо мало, але коли ми збираємося великою громадою, то бачимо, що в єдності наша сила, і справи кожного з нас разом складаються у велику рушійну дію, яка веде всіх нас до перемоги.

Вірю, що ми звільнимо від ворога всі окуповані ворогом українські землі, повернемо наш Крим. Я радію, що разом з нами сьогодні молився також митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, який, незважаючи на випробування, достойно несе своє архіпастирське служіння, виконує послух капелана нині тут, на теренах Слобожанщини. Прийде час – і ми будемо звершувати подібні молебні й у кафедральному храмі в Сімферополі. Треба вірити, покладати надію на Бога, а Він може все змінити дуже швидко, в одну мить.

Робімо все, що в наших силах, аби наблизити час великої української перемоги. Нехай нам Бог помагає. До перемоги – з Богом!