У цьому молитовнику воїна ми звертаємося до Всевишнього з проханням про зцілення та допомогу для поранених і недужих. Молитва відображає віру в Божу цілющу силу та сподівання на Його милосердя. Автор молитви просить Бога відвідати хворого милістю, позбавити його страждань і допомогти відновити здоров’я. Молитва також закликає до покори перед Божою волею та відданого виконання заповідей. Останній рядок є виразом вдячності та шани Богові за Його милосердя та спасіння.

Звернення до Вседержителя за зціленням і милосердям

Владико Вседержителю, Святий Царю, що усіх наставляєш, але не нищиш, зміцнюєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського розвіюєш. Молимося до Тебе, Боже наш, раба Твого хворого (ім’я) відвідай милістю Твоєю, прости йому всяку провину вільну чи невільну.

Так, Господи, Твою цілющу силу з Неба зішли, доторкнись до його тіла, погаси гарячку, вгамуй пристрасть і всяку таємну неміч. Будь лікарем слузі Твоєму, підійми його з постелі недуги і від ложа болю — цілим і здоровим, зроби його послушним Твоїй Церкві і виконавцем Твоєї волі.

Тобі бо належить милувати і спасати нас, Боже наш, і ми Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Цією молитвою звертаються до Вседержителя, Бога милосердя, з проханням про лікування та зцілення поранених і недужих. Молитва виражає віру в Божу цілющу силу та Його здатність позбавити страждань і недуги. Звернення до Всевишнього відбувається з покірністю та надією на Його милосердя.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Підносячий молитву просить, щоб Бог відвідав поранених чи недужих своєю милістю, простив їх провини та подав їм здоров’я. Молитва також закликає до покладання надії на Божу волю та виконання Його заповідей.

Остаточний рядок молитви служить виразом шани та вдячності Богові за Його милосердя та спасіння. Амінь визначає підтвердження та погодження з молитвою.