29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України. Помолимося за тих, хто віддав своє життя за те, щоби ми жили, молилися, трудилися і славили Бога у своїй вільній, незалежній і мирній Україні. Царство Небесне і вічна пам’ять загиблим Героям!

Вшановуємо тих, хто став символами героїзму та незламності, залишивши слід в історії України.

МОЛИТВА ЗА ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

Непереможний, неосяжний і могутній у боротьбі Господи Боже наш! Молимо Тебе, пом’яни у Царстві Твоєму воїнів, що віддали життя своє за свободу і незалежність України, і осели їх у Свої небесні обителі. Зглянься милостиво, Премилосердний Господи, на рани їхні і страждання, і визнай за подвиг добрий і Тобі угодний.

Прийми їх милістю Твоєю, бо люті скорботи й тягарі на війні понесли вони, перебуваючи у скруті і трудах, терплячи голод і спрагу, не маючи сну, будучи виснаженими тілом і душею. Прийми з миром душі рабів Твоїх, бо воювали вони за мирне життя наше, за добробут і спокій наш, і даруй їм вічний спокій, бо вони рятували міста й села і собою захищали Батьківщину.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Зглянься з небес, Боже, і пом’яни загиблих воїнів – чоловіків і жінок, молодих і юних, дорослих і старців. Осели їх Царстві Небеснім, як добрих воїнів, що мужньо потрудилися у битвах за свій народ.

Поглянь, Господи, на сердечну скорботу і журбу нашу і змилосердься, Всеблагий Господи! Ти взяв від нас рідних, близьких і друзів наших, але не позбав нас Твоєї ласки і подай Україні нашій перемогу і твердий та справедливий мир. Даруй воїнам, які віддали життя своє за Україну і український народ, Царство Небесне і сотвори їм вічну пам’ять.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія