У день пам’яті жертв Бабиного Яру, 29 вересня 2023 року, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія архієпископ Агапіт приєднався до міжконфесійного молитовного заходу на території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”. У заході також взяли участь представники різних релігійних груп та громадські діячі.

Високопреосвященнійший Агапіт та представники різних релігій взяли участь у заходах пам’яті в Бабиному Яру Києва

29 вересня 2023 року в день пам’яті жертв Бабиного Яру, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія – архієпископ Агапіт, взяв участь у міжконфесійному молитовному заході на вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.

Захід проводився на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

У молитві також взяли участь представники християнських та іудейських релігійних організацій, представники органів влади, громадськості.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Щороку, цей захід проводиться за ініціативи та підтримки Світового Конґресу Українців, Українського інституту національної пам’яті у співпраці з Державною службою України з етнополітики та свободи совісті та Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)