Коментар Наталії Шевчук щодо рішення Предстоятеля УАПЦ на Архієрейському соборі від 4 квітня 2017 р.Б.:
 
“Чи може малокультурна особа без вищої освіти та знання літературної української мови виконувати обов’язки Предстоятеля? Експеримент «Макарій=Предстоятель УАПЦ» триває вже більше двох років. Й, зрештою, призвів до логічного фіналу — початку остаточного кінця УАПЦ.
 
4 травня цього року у Києві відбувся Архієрейський собор УАПЦ, який прийняв чергове рішення щодо Тернопільської єпархії. Владика Віктор (Бедь) був знятий з посади керуючого Тернопільською єпархією. А її новим керівником виявився… сам митрополит Макарій, який невдовзі очевидно обере собі для керування Тернопільською єпархією двох сумновідомих помічників-гультяїв: горезвісного архієпископа Мстислава, який відомий своєю любов’ю до алкоголю та дівчат (новий вікарій Тернопільської єпархії) та протоієрея Ігоря Семирозума, відомого своєю любов’ю до п’яний бійок. 
 
В нинішній структурі УАПЦ усього три, більш-менш, повноцінних єпархій — Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська. І дві з них віднині очолюватиме сам митрополит Макарій. Навіщо це йому? Якщо б я добре не знала владику Макарія, то могла б прийти до висновку, що він свідомо нищить УАПЦ. Але, знаючи рівень мислення та культури Макарія, можна прийти до висновку, що ця людина щира у своїй ідіотії (від давньогрецього ἰδιωτεία —«невігластво, неосвіченість»)…