Детальний огляд лютневих подій у високосному 2024 році. Від святкування Стрітення Господнього до вшанування героїв Небесної Сотні та молитв за мир. Розкриваємо важливі події та чорні дати, які надовго залишаться в пам’яті кожного українця.

Високосний Місяць, Який Пам’ятає: Від Стрітення Господнього до Пам’яті Небесної Сотні

Цьогорічний місяць лютий буде складатися з 29 днів, адже поточний рік – високосний.

На початку місяця, вже 2 числа за новоюліанським календарем, ми відзначатимемо велике дванадесяте свято Стрітення Господнього, яке завершує сорокаденний різдвяний цикл. А наступного дня, 3 лютого, будемо вітати нашого Предстоятеля – з п’ятою річницею його інтронізації та з його 45-літтям.

Також вшановуватимемо пам՚ять святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського, благовірного князя Костянтина Острозького, великомученика Федора Тирона, благовірного князя Київського Ярослава Мудрого, інших угодників Божих.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Останній недільний день лютого через читання притчі про митаря і фарисея також розпочне наше приготування до подвигів Великого посту.

Окрім церковних спогадів лютий для всіх нас є памʼятним через трагічні події на Майдані десятилітньої давнини, зокрема – розстріл мирних протестувальників, нашої «Небесної сотні». І безперечно, що для всіх українців чорною датою в календарі позначений день 24 лютого, коли два роки тому росія розпочала своє криваве повномасштабне вторгнення в нашу державу. Молитимемось за упокоєння душ полеглих та за якнайшвидшу перемогу над ворогом і утвердження справедливого миру. Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!