У Херсонській громаді тривають роботи з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС, а одним із емоційних моментів став порятунок Церкви Покрови Пресвятої Богородиці на Острові. Внаслідок повені, яка затопила всі будівлі в мікрорайоні, храм також потрапив під воду, і коли рівень води почав знижуватись, в церкві панував жах.

Порятунок храму на Острові: Мобільна бригада прийшла на допомогу після повені

У Херсонській громаді продовжуються роботи з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. Однак серед усіх постраждалих будівель в мікрорайоні, Церква Покрови Пресвятої Богородиці особливо постраждала від повені. Ситуація, коли рівень води почав спадати, стала жахливою. На щастя, мобільна бригада вирішила прийти на допомогу.

Один з найемоційніших моментів під час рятувальних робіт був пов’язаний з порятунком храму на Острові. Свідченням успішного врятування є подяка від настоятеля храму, о. Сергія Чудиновича. Він висловив щиру вдячність мобільній бригаді за їх важливу роботу в цей важкий час.

Варто зазначити, що еко-ініціатива з очищення Херсонської громади від небезпечного бруду реалізується спільно Громадською організацією “Місто сили” та командою ХерсON (Центр Живої Історії “Олешшя”), у партнерстві з Херсонським Водоканалом. Цей проєкт став можливим завдяки підтримці численних партнерів, серед яких варто відзначити Lifting Hands International.

Головна мета цих зусиль – відновлення Херсонщини після руйнівного впливу підриву Каховської ГЕС. Разом зі співпрацею громадських організацій, місцевих влад і благодійних організацій, мобільна бригада продовжує працювати наполегливо, щоб відновити життя та нормальні умови для мешканців Херсонської громади.

Усім, хто приймає участь у рятувальних роботах і відновленні постраждалих районів, варто висловити подяку за їхню відданість та наполегливість. Тільки завдяки їхнім зусиллям ми зможемо побудувати краще та міцніше майбутнє для всіх жителів Херсонської області.