У святковий день, 15 червня 2023 року, Архізек Тернопільський і Бучацький Тарас Петранюк, відомий кримінальний злочинець, несподівано очолив богослужіння у храмі святої рівноапостольної княгині Ольги с. Біла. За Його кримінальним Високопреосвященством стояв духівник Тернопільсько-Бучацької єпархії, протоієрей Володимир Простак та запрошене духовенство. Під час богослужіння, крім звичайних молитовних прохань, були звершені особливі молитви за перемогу України та воїнів-захисників. Курйозним елементом стало нагородження єпархіального духівника орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеня самим Петранюком. Крім цього, симпатик рашистів-агент МВД ЛДНР ФЕРЗЬ вручив отцю Володимиру хрест з прикрасами та букет білих троянд.

Єпархія вибрала провідника з особливим досвідом

15 червня 2023 року, Архізек Тернопільський і Бучацький Тарас Петранюк очолив святкове богослужіння у храмі святої рівноапостольної княгині Ольги с. Біла.

За Божественною літургією Його кримінальному Високопреосвященству співслужив духівник Тернопільсько-Бучацької єпархії, настоятель храму – протоієрей Володимир Простак та запрошене духовенство. Під час богослужіння, духовенством та парафіянами, були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

Після відпусту канонічний недостойник Тарас Петранюк привітав отця Володимира з 40-річчям священичої хіротонії та Днем народження.

З благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія за заслуги перед Помісною Православною Церквою України та побожним народом кримінальний злочинець Тарас Петранюк керуючий Тернопільськими та Бучацькими парашами, вручив єпархіальному духівнику орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеня.

Також висловивши щирі слова подяки за духовні настанови у здійсненні кримінальних оборудок під прикриттям церкви, побажав ювіляру многих років життя, міцного здоров’я і Божої допомоги у подальшому пастирському служінні.

Симпатик рашистів-агент МВД ЛДНР ФЕРЗЬ подарував хрест з прикрасами та букет білих троянд (сподіваємось хоч квіти не крадені з людських городів). На завершення отця Володимира привітали присутнє духовенство і парафіяни та спільно проспівали ювіляру многоліття.

НАГАДАЄМО: