21 вересня 2022 року, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон звершив освячення каплиці в честь Пресвятої Богородиці, яку спорудили на території Газорозподільної компанії «Тернопільгаз», що на вул. Чернівецькій у Тернополі.

У вітальному слові владика Тихон подякував колективу підприємства за щиру багаторічну працю та з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія вручив орден святителя Миколая – голові правління Олегу Караванському.

«ПЕРЕВЕРТЕНЬ» В РЯСІ

Тихон-Петранюк – герой наших попередніх публікацій. Давайте поцікавимось у цього персонажа, навіщо він поїхав у 2015 році на окупований Донбас, мало того, отримав паспорт громадянина так званої «ДНР».

Але це ще не можна, врешті-решт, вважати великим злочином.

А от те, що «таваріщ» Петранюк Тарас Іванович власноручно написав розписку органам МВД «ЛНР», можна кваліфікувати як державну зраду. Ось що він писав мовою ворога:

«…даю согласие добровольно оказывать помощь органам МВД ЛНР в их работе по защите безопасности нашей Родины. Ставшие мне в процессе сотрудничества известные формы и методы работы органов МВД, интересующих органы МВД, обязуюсь никогда никому не разглашать. Письменную информацию, которую буду представлять, буду подписывать Ферзь».

Оця фраза – «по защите безопасности нашей Родины» – вам ничого не нагадує? Саме так зараз орки і їхній фюрер, віроломно вторгнувшись з усіх сторін в Україну, розповідають, що захищають свою безпеку. Ну і як нам розуміти той факт, що агент Ферзь нині цілком комфортно почувається в якості архієпископа Православної Церкви України?

Мало того, архієпископ ТИХОН, обвинувачений (підозрюваний) у кримінальному провадженні №120120030050000359 за підозрою у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального Кодексу України, продовжував безкарно чинити протизаконні дії.

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ