У Різдвяну ніч, з 6 на 7 січня, в кафедральному храмі на честь Різдва Господа нашого Ісуса Христа Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Тернопіль відбулося урочисте Різдвяне богослужіння, під час якого радісно і дзвінко лунали колядки та гучне «Христос Рождається!», а у відповідь – «Славімо Його»!

Святкове Різдвяне богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви у співслужінні протоієрея Петра Зайця, канцлера Консисторії єпархії, митрофорного протоієрея Анатолія Залізницького, декана Тернопільського районного деканату,  протоієрея Ігоря Прийдуна, протоієрея Романа Наконечного, протоієрея Юрія Свідерського, протодиякона Петра Рубльовського та протодиякон Івана Зайця. Богослужіння супроводжувалось співом хору від керівництвом регента Галини Іванової.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

З архіпастирським благословенням, Різдвяним вітанням та повчальним словом до парафіян звернувся Преосвященнійший єпископ Віктор, який наголосив на святості і значущості у житті християн величного свята – Різдва Христового!

Під час святкової божественної літургії та після її завершення владика Віктор провів ряд церковних нагород.

Відтак духовенство кафедрального храму, на чолі із своїм правлячим архієреєм, прославило новонародженого Спасителя нашого Ісуса Христа, заспівавши разом із хором та прихожанами ряд різдвяних колядок. Після чого Преосвященнійший владика Віктор помазав всіх святим єлеєм,  благословив на дорогу та подарував іконки Різдва Христового.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ