Капелани є невід’ємною частиною життя нашого народу, завжди готові надати духовну підтримку у важкі хвилини. Вони моляться за кожного військового, що стоїть на захисті нашої свободи, а також висловлюють подяку благодійникам і волонтерам, які допомагають у цій благородній справі. Нехай Бог благословить наших захисників і дасть силу йти шляхом правди та перемоги.

Молитва, підтримка та віра: Капелани підтримують наших героїв у складні часи

“Завітали з молитвою та благословенням до тих, хто дарує нам сьогодні мирне небо над головою та рідну землю під ногами”

Капелани – наші надійні супутники і побратими, завжди є поруч з нашим народом, готові підтримати його у важкі хвилини. Ми неодмінно молимось за кожного нашого військового, за кожного, хто стоїть на стражі нашої свободи і незалежності. Наші молитви звучать у кожному храмі, у кожному серці, ми благаємо Бога захистити наших героїв та зберегти їх життя.

Хочемо висловити щирі слова подяки благодійникам, волонтерам та всім небайдужим, хто беззавітно підтримує ту благородну справу, що має на меті допомогу нашим воїнам. Ваша підтримка, ваша віра в нашу перемогу, ваша готовність стояти поруч з нашими героями дарують нам сили і впевненість у своїй правоті.

Нехай Господь милосердний і далі благословляє наших захисників, надає їм міці й витримки в нелегких битвах. Нехай наша віра і правда завжди ведуть нас до перемоги. Нехай кожен крок, кожна молитва наших капеланів будуть нашою опорою і підтримкою у ці складні часи.

Слава Ісусу Христу! Слава нашим героям, які борються за нашу рідну Україну!

Джерело – Повітряне командування “Схід”