У Тернополі 28 січня 2024 р.Б., митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик відзначив Божественну Літургію у Кафедральному Соборі Святих Костянтина та Єлени, об’єднавши вірян у молитвах. Спільно з духовенством, вкотре засвідчили молитовну єдність та провели молебень за успішне завершення справи – будівництва собору, а Владика Нестор надав парафіянам повчальні архіпастирські слова проповіді в підтримку простих людей у часи війни, втрат, переживань та відчаю.

Митрополит Нестор Писик звершив богослужіння, закликаючи до молитв за воїнів

У сьогоднішню важливу дату – 28 січня 2024 року, в 34-ту неділю після П’ятдесятниці, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик, відслужив Божественну Літургію, об’єднавши вірян у спільній молитві за Україну. Його Високопреосвященство у співслужінні численного духовенства, звершив богослужіння, що вкотре підкреслило єдність віровчення та спільну мету Православної Церкви України – об’єднати православних в єдину родину.

З митрополитом Тернопільським і Кременецьким сьогодні молились: прот. Володимир Зубілевич, прот. Володимир Савчин, протодияк. Андрій Вовк, протодияк. Назарій Тернопільський, протодияк. Микола Заяць, дияк. Іван Добрянський, дияк. Іван Бобітко та дияк. Олександр Ющак. Спільно вони створили атмосферу величі та святості для усіх присутніх парафіян.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час літургії були піднесені особливі прохання за українських воїнів та молитви за перемогу над окупантами. Ці слова, як птахи надії, здіймалися високо, наповнюючи серця вірян єдністю прагнень і сподівань на краще мирне життя.

Після завершення богослужіння відбувся молебень, направлений на успішне завершення будівництва собору. Парафіяни разом молилися за благословення та натхнення для тих, хто працює над цим великим будівельним проектом, що об’єднує громаду навколо своєї спільної віри.

На завершення служби Владика Нестор звернувся до парафіян, поділившись повчальними словами проповіді. Його роздуми надихають вірян на дії, вкладаючи в них сенс віри, надії та любові.

Цей день в історії церкви в Тернополі залишиться в пам’яті очевидців, як об’єднуючий момент, коли віряни взяли участь в богослужінні, молитві та отримали благословення від митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора.

Джерело: Кафедральний Собор Святих Костянтина та Єлени