Голова Тернопільської облради, Михайло Головко, заявив, що справа щодо вимагання хабара проти нього є “провокацією” через його неприйнятну позицію стосовно Української Православної Церкви (УПЦ) у єднанні з Московським Патріархатом. Він стверджує, що звинувачення є спланованим замовленням, спрямованим на його політичне пригнічення. Під час судового засідання Головко також заперечував проти звинувачень та стверджував, що сам був провокований бізнесменом. Вищий антикорупційний суд вирішив обрати запобіжний захід у формі тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 805 200 гривень.

Михайло Головко вважає звинувачення політичною помстою

Михайло Головко, голова Тернопільської облради, заявив, що проти нього порушена справа щодо вимагання хабара, є “провокацією” через його становище проти Української Православної Церкви (УПЦ у єднанні з Московським Патріархатом). Він зробив цю заяву під час судового засідання, яке відбулося з метою обрання запобіжного заходу, повідомляє “Страна”.

“Можливо, це сплановане замовлення вибухнуло через мою політичну діяльність. Моя різка позиція стосовно російської церкви в Україні, а також щодо повернення Почаївської Лаври, може бути дратівливою для когось, хто бажав помститися мені у політичних цілях”, – заявив Головко.

Під час судового засідання Головко також заперечував проти звинувачень у вимаганні хабара від волонтера. Він стверджував, що сам бізнесмен спровокував його до прийняття хабара.

Вищий антикорупційний суд вирішив обрати запобіжний захід для голови облради Головка у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 805 200 гривень.