Справжня війна, хоча й підкилимна, за голови і душі вірних України, ворожий вплив на УПЦ (ПЦУ) триває давно і, як з’ясувало наше розслідування, – далеко не християнськими методами. Приголомшлива і шокуюча історія про те, у що нам не хотілося б вірити.

Незабаром ми вперше розповімо про:

  • сенсаційне викриття агента, завербованого спецслужбами «Луганської Народної Республіки», з числа єпископату Православної Церкви України, а також про кримінальний злочин, скоєний єпископом УПЦ (ПЦУ);
  • про розслідування Наталії Шевчук, голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія; про те, куди привели ниточки цієї заплутаної, майже детективної історії;
  • про архієрейську етику і Боже заступництво за Помісну Церкву України.

Ми оприлюднимо сотні документів і дамо можливість усім небайдужим, вірним Української Православної Церкви (ПЦУ) слідкувати за розвитком церковних подій.

Головне – ми відповімо на питання: хто є архітектором церковної дестабілізації в Україні; хто вони, ревні провайдери РПЦ на теренах неокупованої України.

Нині, коли Україна виборола й отримала право мати свою Київську Церкву, ми не можемо схибити, відступитись, зійти з праведного історичного шляху, а тому ретельно відстежуватимемо та виявлятимемо симпатиків «руського миру», злочинців – зрадників України, що причаїлись у лоні нашої Святої Церкви.

Джерело Пресслужба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія