У перших днях російського вторгнення, Іван Миньо, молодий стоматолог і випускник Тернопільського національного медичного університету, добровільно приєднався до 110-ї бригади тероборони, де став старшим сержантом. Він загинув 2 квітня 2022 року, виконуючи свій обов’язок. Його відданість та мужність стали прикладом героїзму в захисті незалежності та свободи України.

Іван Миньо – випускник Тернопільського медуніверситету, який віддав життя на фронті, захищаючи Україну від російської агресії

У перші дні російського повномасштабного вторгнення, коли загроза для незалежності та свободи України була найвищою, випускник Тернопільського національного медичного університету імені І.Р. Горбачевського, Іван Миньо, героїчно став на захист своєї Батьківщини. На жаль, цей хоробрий воїн полишив цей світ, захищаючи Україну від загарбників.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Р. Горбачевського повідомила про цю трагічну подію, що сталася у 2022 році. Іван Миньо, випускник стоматологічного факультету, добровільно вийшов на фронт в перші дні російської агресії. Він закінчив університет у 2019 році та продовжив свою кар’єру в стоматології. Проте, коли небезпека наблизилася, він не зволікавши йшов на захист своєї Батьківщини.

Іван Миньо став старшим сержантом у 110-й бригаді тероборони (наразі – 110 омбр імені генерал-хорунжого Марка Безручка). На жаль, він загинув 2 квітня 2022 року від мінометного обстрілу. Він був не тільки молодим стоматологом, але й чоловіком з мріями. Він планував створити власну стоматологічну клініку в Україні та працював у Чехії, щоб заробити гроші на реалізацію своїх планів. Але він не відмовився від свого обов’язку, коли Україна потребувала його захисту.

Колектив Тернопільського національного медичного університету висловлює щирі співчуття родині та близьким Івана Миньо з приводу його загибелі. Ми схиляємо голови у повазі до виконаного ним обов’язку та зберігаємо в своїх серцях яскраву пам’ять про нашого випускника.

Також хочемо згадати, що наречена Івана також служить в Збройних Силах України. Вона продовжує виконувати свій військовий обов’язок на згадку про своїх найдорожчих – батька Михайла (який також загинув, захищаючи Україну) та коханого Івана.

Цілюще слово “героїчно” не може бути зловживаним, коли йдеться про людей, які віддають життя за свою країну. Іван Миньо – один із тих, хто виявив величну силу характеру, відданість та мужність, захищаючи нашу Україну. Нехай його приклад стане натхненням для нас усіх, щоб ми шанували та пам’ятали наших героїв, які віддали своє життя за свободу та майбутнє нашої країни.