Героїчно захищаючи Україну від російських загарбників, воїн Іванчук Василь з Ланновеччини поліг на Тернопільщині. Він отримав смертельні поранення внаслідок артилерійського обстрілу поблизу навчально-стрільбового пункту “Затишшя” у Пологівському районі Запорізької області. Громада висловлює щирі співчуття родині загиблого воїна та вшановує його мужність та відданість.

Трагедія сколихнула Борсуківську громаду, втративши молоде життя воїн Іванчук Василь

Трагедія, що сталася на Тернопільщині, накрила скорботою її мешканців, хвилюванням та болем. У боротьбі проти російських загарбників, героїчно відстоюючи незалежність своєї країни, загинув воїн Іванчук Василь з Ланновеччини.

Борсуківську територіальну громаду заціпило від цієї страшної втрати. Війна наклала свої криваві пазурі на життя всієї спільноти, забравши молоде життя Іванчука Василя Сергійовича, народженого 4 серпня 1995 року.

Солдатське серце Василя зупинилося під час служби біля навчально-стрільбового пункту “Затишшя” у Пологівському районі Запорізької області. 24 червня він отримав смертельні поранення внаслідок обстрілу з боку ворожої артилерії, які були несумісні з продовженням життя.

В цю важку годину громада висловлює щирі співчуття родині загиблого воїна. Слова не в змозі висловити повноту болю та втрати, але нам завжди залишається пам’ять про мужність, відданість та героїзм наших захисників.

Нехай українська земля буде останнім пристановищем воїнові, а вічна пам’ять про Іванчука Василя зігріватиме серця всіх, хто вірить у свободу, мир та незалежність України.