Степан Гуцуляк, житель села Михайлівка, що на Тернопільщині, загинув від отриманих поранень під час бойових дій у зоні бойових дій на Донбасі. Його смерть стала великою втратою для родини, рідного села та всієї української громади.

Скорботна втрата: село Михайлівка втратило свого сина

Учасник бойових дій з Тернопільщини Степан Гуцуляк загинув у війні з окупантами на сході України. Повідомлення про його смерть було оприлюднено в другому відділі Чортківського РТЦК.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Степан Гуцуляк помер у медичному закладі від отриманих поранень в районі населеного пункту Миколаївка Донецької області. Йому було лише 51 рік. Житель села Михайлівка Мельнице-Подільської територіальної громади залишив у глибокій скорботі рідних, друзів та сусідів.

Смерть Гуцуляка стала великою втратою для його родини та рідного села. У повідомленні відділу РТЦК висловлено співчуття рідним та знайомим загиблого бійця. Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Геройська самовідданість та мужність бійця, який віддав своє життя за мир і свободу своєї країни, буде назавжди закарбована у пам’яті земляків. Царство небесне йому, а світла пам’ять про нього буде жити в серцях українців. Слава герою!