У селі Залужжя відбулося прощання з 45-річним Вадимом Петровим, який відстоював незалежність України від перших днів вторгнення.

Рідні, друзі та співселяни вшанували пам’ять відважного патріота

В останню путь 30 вересня провели 45-річного Вадима Петрова, жителя с. Залужжя. Він став одним із перших, хто віддав своє життя на захист України під час повномасштабного вторгнення.

Як повідомляють “Тернополяни”, прощання з Вадимом відбулося у с. Залужжя, де він проживав разом із дружиною та доньками. Заупокійну панахиду відслужили у церкві святих апостолів Петра і Павла. У святиню прийшли його рідні, друзі, односельчани та побратими.

[thb_button style=”style2″ full_width=”true” size=”x-large” color=”black” border_radius=”pill-radius” thb_shadow=”thb_shadow” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fuoc_ocu|title:%D0%9D%D0%B0%D1%88%20%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC|target:_blank” icon=”fab fa-telegram”]

“Вадим Петров був патріотом своєї держави, щирим другом та люблячим батьком. Ще одне ім’я навічно вписане в історію нашої громади. Спочивай з Богом, Герою!”, – розповіли у Шумській Товаристві Героїв.

Ця трагічна втрата нагадує нам про жертовність і героїзм тих, хто встає на захист батьківщини. Вадим Петров залишив позаду сім’ю та спільноту, які завжди будуть пишатися його відвагою та вірністю ідеалам. Нехай він спочиває в мирі.