Війна, яка триває на сході України, надовго залишить свої глибокі сліди в серцях сімей воїнів, які стоять на захисті своєї Батьківщини. Серед них – Мурміль Микола Петрович, молодий воїн із села Настасів, що віддав своє життя в боротьбі проти російських окупантів.

Пам’ять про молодого воїна, який пожертвував своїм життям в ім’я захисту України

Мурміль Микола Петрович народився 25 листопада 1992 року і пережив нелегкі часи війни ще з самого початку її спалаху. Він навчався у Тернопільській ЗОШ №26, а пізніше – у Настасівській школі, де отримав свою освіту та засвоїв життєві цінності.

Служити в Збройних Силах України для Мурміля Миколи було не просто обов’язком, а вищим покликанням. Він вирішив вступити на службу, віддати свої сили і знання для захисту рідної землі. Його жертовний дух та мужність призвели його до фронту, де він протистояв російським окупантам, але, на жаль, покинув цей світ під час бойових дій.

Сім’я Мурміля Миколи покинута великою втратою. Його дружина Марія, синочок Володимир, мати Олена та брат Дмитро разом зі своїми родинами переживають найскладніший період своїх життів, але вони знають, що їхній син і брат – справжній герой, який завжди буде жити у пам’яті та серцях тих, кому він віддав своє життя.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Великоберезовицька селищна рада висловила щирі співчуття рідним та близьким Мурміля Миколи. Його відвага, самопожертва і вірність ідеалам демократії та свободи незабутні для всіх, хто знав його. У важкі хвилини ми разом з вами, спільно переживаємо горе та біль втрати. Вічна пам’ять Герою!

Слова вдячності та підтримки адресовані всім, хто служить на фронті, стоячи на захисті України, а також тим, хто віддав свої життя заради миру і свободи нашої країни. Нехай їхня жертва не буде марною, адже вони залишають незабутні сліди на шляху до світлого майбутнього для України.