Кривава війна позбавила нас ще одного героя. Молодший сержант та стоматолог у мирному житті, Василь Кекіш, загинув під час виконання бойового завдання. Його життя було обірване в самому цвіту віку, залишивши біль та пам’ять про справжнього героя.

Пам’ять про молодшого сержанта Василя Кекіша: Геройська втрата в звіту про війну

Кривава війна в Україні продовжує забирати найкращі серця і обривати майбутнє молодих героїв. Однією з таких втрат став молодший сержант і медик-штурмовик Василь Володимирович Кекіш, народжений у 1994 році.

Медицина в мирний час була справою Василя. Він був стоматологом, який покликаний служити іншим. Його вибір стати медиком-штурмовиком був виразом найвищих цінностей: відданості, милосердя і готовності прийти на допомогу у важкі часи. Василь Кекіш був готовий ризикувати своїм життям, щоб врятувати інших. Він несвідомо створював ідеал для інших, показуючи, що геройство полягає в готовності жертвувати собою для інших.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

13 червня, недалеко від села Білогорівка в Луганській області, Василь Кекіш втратив своє життя, виконуючи бойове завдання. Його смерть стала нашою загальною втратою і нагадуванням про жертовність та героїзм тих, хто віддає все для майбутнього України.