Трагічна втрата струсила Тернопільщину: під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув молодший сержант Ярослав Пасемник. Місцевий герой, 1984 року народження, залишив по собі світлі спогади та виклик для нас усіх.

Пам’ять героя: Тернопільщина вшановує загиблого солдата, Ярослава Пасемника

Трагічна втрата охопила Тернопільщину, коли 19 листопада загинув молодший сержант Ярослав Богданович Пасемник, справжній син землі з села Жовнівка на Бережанщині. Відомості про його героїчний вчинок на фронті надійшли від Першого відділу Тернопільського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки.

Ще один невинний життєвий вогонь погас на фронті, коли Ярослав виконував бойове завдання на Запорізькому напрямку. Його втрата вразила не лише рідних та друзів, а й усю громаду, яка втратила відданого синові та героєм захисника.

“Герої не вмирають”, – часто ми чуємо це висловлювання, але у той день воно набуло особливого важливості. Ярослав Пасемник залишив по собі світлі і хороші спогади, але разом із тим виникла “холодна, чорна порожнеча”, яка тепер залишається в серцях тих, хто його знав.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ми пам’ятатимемо його як справжнього героя, який віддав своє життя заради безпеки своєї країни та миру. У повідомленні військомату визначено, що тепер на нас лежить обов’язок жити достойно та боротися, як вони боролися за нас. Пам’ять про Ярослава Пасемника буде світити як символ віри, мужності та жертовності.

Поки що ми висилаємо свої співчуття рідним та близьким загиблого героя. Його подвиг назавжди залишиться в наших серцях, нагадуючи нам про вартість свободи та важливість єдності в часи випробувань.