Учора в Свято-Миколаївському храмі смт. Колки відбулися збори регентів церковних хорів Маневицького деканату, де митрополит Михаїл наголосив на важливості хорового співу та участі в богослужінні.

Високопреосвященнійший Михаїл очолив важливі зустрічі для розвитку церковної музичної традиції

Збори Регентів Церковних Хорів у Свято-Миколаївському Храмі: Гармонія Духовності та Музики

Смт. Колки, 27 січня 2024

Учора у Свято-Миколаївському храмі смт. Колки відбулися надзвичайно важливі збори регентів церковних хорів Маневицького деканату. Зустріч очолив високопреосвященнійший Михаїл, митрополит Луцький і Волинський, привертаючи увагу до значущості церковного хорового співу та участі кожного в богослужінні.

В рамках зборів особлива увага була приділена важливим елементам християнського обряду, зокрема співу молитв “Вірую” та “Отче наш”. Весь храм бере участь у цьому величному акті віри, а церковний хор виконує роль, що додає правильне мелодичне налаштування вірянам.

Митрополит Михаїл особисто вручив благословенні митрополичі грамоти регентам та читцям храмів, які відзначаються постійною підтримкою молитовного фронту разом із своїми настоятелями. Це визнання стало важливим кроком у підтримці та підсиленні церковної музичної традиції в області.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Представники храму виражали радість від можливості прийняти в своєму храмі митрополита Михаїла, очільника Волинської єпархії. Також було висловлено вдячність тим, хто щонеділі приносить свою молитву за спасіння душ, за захисників та за Україну.

Великий акцент покладено на спільну молитву за благословення та захист громади. Нехай господь спасе людей Твоїх і благословить насліддя Твоє.

Ці збори стали свідченням злагодженої роботи християнської громади у спільній меті прославлення Божого імені через музику та молитву.